Cechy dobrego project managera - Zarządzanie projektami - teoria i praktyka

Ответить

wojtek_it

22 июл 2019, 19:29
Zastanawiam się ostatnio nad tym, jakie cechy charakteru, termperament, umiejętności, zdolności czy cokolwiek innego, powinien mieć idealny project manager. Może Wy wiecie?

Katarzyna_o

17 авг 2019, 6:24
Przeczytałam gdzieś kiedyś, że dobry pm to taki, który jest przywódcą, którego wszyscy traktują jak partnera. Dla mnie to wyczerpuje temat.

palka

18 авг 2019, 9:09
Dla mnie musi być dynamiczny i mieć niespożyte pokłady energii. To jest klucz do dobrze zmotywowanego, energicznie działającego zespołu.

Oprócz tego warto wspomnieć o dobrym przygotowaniu teoretycznym - znajomości metodyki, a także doświadczeniu, które trudno przecenić.

Izkaa

7 окт 2019, 7:21
Ja myślę, że osobowość ma tutaj duże znaczenie. Project manager to ktoś otwarty, z wykształconą inteligencją emocjonalną i dobry w umiejętnościach interpersonalnych. Musi umieć też łagodzić kłótnie i rozwiązywać problemy.

Ice111

12 окт 2019, 5:52
Thanks for your share. /bit.ly/2lI3D2G" target="_blank">worldvaping

Последнее изменение: 12 окт 2019, 5:54,
zmieniany изменен 89 раз

marcik

8 янв 2020, 13:41
Tak naprawdę fajnie by było, gdyby taki kierownik znał się na wszystkim. Miał rozległą wiedzę w zakresie tematyki projektu, który prowadzi, znał różne metodyki, miał duże doświadczenie i wysokie zdolności interpersonalne.
Tylko wróćmy na ziemię - pm, też człowiek.

hubert

13 май 2020, 17:38
Tutaj znalazłam artykuł o cechach charakteru pma. Agent do zadań specjalnych - to jest to :-) http://gazeta-it.pl/pl/kariera/5488

davidjohn

31 авг 2020, 14:24
reviews somehow change the mind of the users and make customer feel comfortable as many people tell their experiences. Similarly, /de.altomergepdf.com/" target="_blank">https://de.altomergepdf.com/ has made a link where the previous users share how they found the company. This can be seen on the web that there is no negative comment or review, showing how good they are.

jacksonjames

17 сен 2020, 14:09
Kerala Board HSC (Higher Secondary Certificate) model paper for current session useful for those students who willing to participate in the exam. Kerala Plus Two Model Question Paper 2021 lastest /www.model-paper.in/kerala-plus-two-model-questions-papers/" target="_blank">Kerala Plus Two Model Paper expected to upload publically in the month of November 2021. The aspirant who wants important question topic wise before the exam get Kerala +2 previous Model Paper available now on “dhsekerala.gov.in” the to do preparation very well. Getting and solving papers based on board exam pattern help to score good percentage. Check full details from the below article.
Ответить
Программа для управления проектами,
коллективом и документами on-line!